top of page

Datu apstrādes un privātuma politika

Šo tīmekļa vietni uztur SIA MARS (LV 46103002907). Personas dati nozīmē jebkuru informāciju, ko pašu par sevi vai kopā ar citu informāciju var izmantot, lai identificētu konkrētu personu, ar šo personu sazinātos vai atklātu tās atrašanās vietu, vai arī identificētu indivīdu. Lūdzam izlasīt šo Datu apstrādes un privātuma politiku, lai gūtu skaidru izpratni par to, kā vācam, izmantojam un jebkādā citā veidā apstrādājam jūsu personas datus.

1. Personas datu glabāšana un apstrāde

SIA MARS personas datus var uzglabāt savās uzskaites, plānošanas, mārketinga un grāmatvedībās sistēmās (turpmāk Sistēmās). Dati var ietvert vārdu, uzvārdu; amata nosaukumu, e-pasta adresi, telefona numuru, kā arī informāciju par uzņēmumu. Turklāt datus, kas klasificēti kā personas dati, var ievākt arī Google Analytics rīks.

2. Personas datu izmantošana

SIA MARS izmanto grāmatvedības, saziņas, mārketinga un pārdošanas nolūkiem vāktos personas datus, piemēram, e-pasta adresi un vārdu, uzvārdu.

Ar šīs tīmekļa vietnes starpniecību saņemtie dati tiks izmantoti šajā privātuma politikā vai attiecīgajās vietnes daļās noteiktajiem mērķiem.

Mēs ievācam, uzglabājam un izmantojam šāda veida personas datus:

 • jūsu datora datus un datus par Jūsu apmeklējumiem un šīs vietnes lietošanu (tostarp Jūsu IP adresi, ģeogrāfisko atrašanās vietu, pārlūkprogrammas veidu un versiju, operētājsistēmu, apmeklējuma laiku, lapu skatījumus un vietnes navigāciju);

 • datus, kurus mums sniedzat, lai iegādātos mūsu produktus;

 • jebkādu citu informāciju, kuru Jūs paši esat izvēlējušies mums paziņot.

 

Bez Jūsu atļaujas mēs Jūsu personas datus neatklājam trešajām personām, nepārdodam un neizīrējam nekādiem citiem mērķiem. Tomēr mēs paturam tiesības atklāt informāciju par Jums, ja tas jādara likumu ietvaros vai ja tā jāatklāj pēc likumīgi darbojošos valdību aģentūru vai tiesībsargājošo iestāžu pieprasījuma.

Mums ir tiesības izmantot Jūsu personas datus, lai:

 • administrētu tīmekļa vietni;

 • sniegtu trešajām personām statistikas informāciju par mūsu lietotājiem, taču šī informācija netiek izmantota individuālu lietotāju identificēšanai.

 • Sociālie tīkli, piemēram, Facebook

 

Mūsu tīmekļa vietnē var būt izmantoti tā sauktie sociālo tīklu spraudņi (spraudņi), jo īpaši Facebook spraudnis Like. Nodrošinātāja tīmekļa vietni, proti, facebook.com, pārvalda uzņēmums Facebook Inc., kura adrese ir 1601 S. California Ave, Palo Alto, CA 94304, USA (Kalifornijā, ASV), bet par Vācijas tīmekļa vietni facebook.de ir atbildīgs uzņēmums Facebook Ireland Limited, kura adrese ir Hanover Reach, 5–7 Hanover Quay, Dublin 2, Ireland (Dublinā, Īrijā). Spraudņi parasti ir apzīmēti ar Facebook logotipu.

Līdz ar Facebook spraudņiem mēs izmantojam arī Instagram un Youtube spraudni. Turpmāk minētie skaidrojumi attiecībā uz Facebook attiecināmi arī uz šiem diviem pakalpojumu sniedzējiem ar attiecīgajām izmaiņām. Papildu informāciju par to, kā datus izmanto Instagram un Youtube, varat atrast tīmekļa vietnēs https://help.instagram.com/402411646841720 un https://www.youtube.com/static?template=terms. Apmeklējot mūsu tīmekļa vietni ar aktivizētu spraudni, Jūsu interneta pārlūks izveidos saiti ar Facebook serveriem, un fakts, ka Jūs esat apmeklējis mūsu tīmekļa vietni, tiks nodots tālāk uz Facebook pat tad, ja neesat iegājis savā Facebook kontā vai aktivizējis spraudni, proti, uzspiedis uz tā.

Ja mūsu tīmekļa vietnes apmeklēšanas laikā uzspiedīsit uz pogas „Like”, tas tiks pārraidīts uz Facebook un ierakstīts, lai informāciju par Like Jūs varētu kopīgot ar saviem Facebook draugiem. Tas pats notiek, ja izmantojat funkcijas Public, Share vai Share with Friends, kas pieejamas dažās mūsu tīmekļa vietnēs. Mēs nevaram ietekmēt uz Facebook pārraidīto datu būtību un apjomu. Turklāt mēs precīzi nezinām, kuri Jūsu dati tiek pārraidīti uz Facebook un kādiem mērķiem Facebook tos izmanto. Jebkurā gadījumā tiek pārraidīta Jūsu IP adrese un saskaņā ar Facebook informācija par apmeklēto tīmekļa vietni, apmeklējuma datumu un laiku, kā arī cita informācija saistībā ar pārlūku. Papildu informāciju par Facebook varat saņemt, apmeklējot tīmekļa vietni http://www.facebook.com/help/?faq=186325668085084.

 

Jūsu MARS SIA sniegtie personas dati mums palīdz:

 • Veikt pārdošanas darījumus (pasūtījumu pieņemšana, piegādes nodrošināšana);

 • Mēs varam personalizēt jūsu pieredzi un sniegt jums tādu saturu un tādus produktu piedāvājumus, kas jūs visvairāk interesē;

 • Mēs varam uzlabot savu tīmekļa vietni, lai tā kļūtu jums noderīgāka.

Mums ir nepieciešama jūsu e-pasta adrese, lai:

 • nosūtītu informāciju, kas jūs varētu interesēt, atbildētu uz pieprasījumiem un/vai citiem jautājumiem;

 • varētu ar jums sazināties, ja mūsu sortimentā vai piedāvājumā ir veiktas izmaiņas, par kurām, mūsuprāt, jums būtu derīgi zināt.

 

3. Piekrišana saziņai un personas datu glabāšanai

Vācot personas datus ar mūsu tīmekļa vietnēs atrodamo veidņu starpniecību, jums var tikt lūgts norādīt jūsu vārdu, uzvārdu; jūsu e-pasta adresi, telefona numuru, tīmekļa vietnes adresi, kā arī citu informāciju.

Lai ievadītu attiecīgās personas datus Sistēmās, vispirms jāsaņem attiecīgās personas rakstiska piekrišana (pa e-pastu), ja vien attiecīgā persona pati jau nav pierakstījusies vai paziņojusi par piekrišanu, piemēram, izmantojot veidnes tīmekļa vietnē.

Personas datus var ievadīt Sistēmās, arī pamatojoties uz attiecīgās personas profesionālo nodarbošanos un/vai pārstāvēto darba devēju. Šo personas datu apstrādi var veikt tikai, ja apstrāde atbilst Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi (Vispārīgā datu aizsardzības regula jeb VDAR) 6. pantam, ir nepieciešama SIA MARS vai trešo personu leģitīmo interešu nolūkiem un vienlaikus tiek nodrošināta attiecīgo datu subjektu interešu vai fundamentālo tiesību ievērošana un attiecīgajiem personas datiem noteiktā aizsardzība.

4. Cik ilgi tiek glabāti personas dati?

SIA MARS regulāri pārskata tās Sistēmās atrodamos personas datus. Mēs paši atjauninām un labojam datus un dzēšam to personu datus, kuras mums ir norādījušas, ka vairs nevēlas saņemt mūsu mārketinga materiālus. Ar neaktīvām personām saistīti dati tiek dzēsti, ievērojot SIA MARS Datu aizsardzības un privātuma politiku, pat ja attiecīgā persona nav mūs informējusi par savu vēlmi dzēst savus personas datus.

5. Datu Aizsardzība

Personas dati var tikt nodoti trešajām personām, ar kurām mēs sadarbojamies un kuras mums sniedz pakalpojumus, lai mēs varētu nodrošināt un uzlabot mūsu kā uzņēmuma un arī mājaslapas darbību (piemēram, datu izvietošanas un uzturēšanas, datu un portāla drošības, maksājumu apstrādes, risku un krāpniecības novēršanas un atklāšanas, datu analīzes, īsziņu un e-pasta izsūtīšanas, juridiskos un finanšu pakalpojumus).  SIA Mars veic saprātīgus tehniskus un organizatoriskus pasākumus, lai novērstu Jūsu personas datu zudumu, ļaunprātīgu izmantošanu vai izmainīšanu.

 

Visus Jūsu sniegtos personas datus mēs uzglabājam drošos (ar parolēm un ugunsmūriem aizsargātos) serveros, bet ir jāņem vērā, ka datu pārraide internetā pati par sevi ir nedroša, un mēs nevaram garantēt drošību ar interneta starpniecību pārsūtītajiem datiem.

6. Personas datu pārskatīšana

SIA MARS uz indivīda jautājumiem par attiecīgā ievāktajiem personas datiem sniedz atbildes saprātīgā laika periodā, ievērojot SIA MARS Privātuma politikā noteikto. Indivīdam ir tiesības pārskatīt savus personas datus, labot nepareizus datus, kā arī pieprasīt datu dzēšanu no Sistēmām (izņemot tos ko glabāt prasa LR normatīvie akti – grāmatvedības dati, līguma dati u.c.)

 

7. Informācija, kas tiek automātiski uzkrāta, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni/sīkdatņu izmantošana/Google analītika

Sīkdatnes ir faili, ko tīmekļa vietne vai pakalpojuma sniedzējs nosūta uz jūsu datora cieto disku, izmantojot jūsu pārlūkprogrammu (ja to atļaujat). Sīkdatnes ļauj tīmekļa vietnes vai pakalpojuma sniedzēja sistēmām atpazīt jūsu pārlūkprogrammu, ievākt un atcerēties noteiktu informāciju. Mēs, piemēram, izmantojam sīkdatnes, lai iegūtu jūsu paradumu kopainu, kuras pamatā ir jūsu agrākās vai pašreizējās darbības tīmekļa vietnē. Tādējādi mēs spējam jums sniegt uzlabotus pakalpojumus. Mēs arī izmantojam sīkdatnes, lai apkopotu datus, piemēram, par tīmekļa vietnes apmeklējumu plūsmu un tīmekļa vietnē veiktajām darbībām, lai tādējādi varētu nākotnē piedāvāt labāku pieredzi un rīkus. Informācijas vākšanai mūsu vārdā mēs varam piesaistīt arī uzticamus trešo pušu piegādātājus. Jūs varat izvēlēties saņemt paziņojumu savā datorā ikreiz, kad tiek nosūtīta sīkdatne, vai arī bloķēt visu sīkdatņu saņemšanu. Šo darbību jūs varat veikt savas pārlūkprogrammas iestatījumos. Tā kā dažādas pārlūkprogrammas funkcionē nedaudz atšķirīgi, jums būtu jādodas uz sava pārlūka palīdzības sadaļu, lai noskaidrotu, kā pārvaldīt sīkdatnes jūsu konkrētajā pārlūkprogrammā.

Bloķējot sīkdatņu saņemšanu, dažas no funkcijām, kas palīdz padarīt jūsu tīmekļa vietnes apmeklējumu efektīvāku, var darboties sliktāk.

Šī tīmekļa vietne izmanto Google Inc. (Google) sniegto tīmekļa analīzes pakalpojumu Google Analytics. Google Analytics izmanto sīkdatnes, tas ir, teksta datnes, kas izvietotas jūsu datorā, lai būtu iespējams analizēt to, kā apmeklētāji izmanto tīmekļa vietni. Informāciju (tostarp jūsu IP adresi), ko rada šīs sīkdatnes, jums apmeklējot tīmekļa vietni, Google var pārsūtīt uz serveriem un uzglabāt serveros, kas atrodas, piemēram, ASV. Google var izmantot šo informāciju, lai piekļūtu informācijai par jūsu tīmekļa vietnes apmeklējumu, apkopotu ziņojumus par tīmekļa vietnē veiktajām darbībām tīmekļa vietnes īpašnieka vārdā un sniegtu citus pakalpojumus saistībā ar darbībām tīmekļa vietnē un interneta izmantošanu. Google var šo informāciju nosūtīt arī trešajām pusēm, ja to nosaka likumdošana, vai gadījumos, kad attiecīgās trešās puses apstrādā informāciju Google vārdā. Izvēloties noteiktus iestatījumus savā pārlūkprogrammā, jūs varat atteikties no sīkdatņu izmantošanas, bet lūdzam ņemt vērā, ka tādējādi pastāv iespējamība, ka jūs nevarēsiet pilnībā izmantot tīmekļa vietnes funkcijas. Izmantojot šo tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka Google apstrādā jūsu personas datus šajā dokumentā iepriekš norādītajos veidos un nolūkos.

Jūs varat novērst sīkdatņu uzkrāšanos, attiecīgi iestatot pārlūka programmatūru. Turklāt Jūs varat liegt Google ierakstīt un apstrādāt sīkdatņu izveidotos datus (tostarp Jūsu IP adresi) par Jūsu darbībām šīs tīmekļa vietnes izmantošanā, lejuplādējot un instalējot pārlūka spraudni no tīmekļa vietnes http://tools.google.com/dlpage/gaoptout. Papildu informācija par izmantošanas noteikumiem un datu aizsardzību ir pieejama tīmekļa vietnē http://www.google.com/analytics/terms/ vai http://www.google.com/analytics/privacyoverview.html.

Jūs varat iestatīt savu interneta pārlūku tā, lai tas neuzkrātu sīkdatnes cietajā diskā. Šādā gadījumā Jums ikreiz tiks jautāts, vai piekrītat sīkdatnes saglabāšanai. Jūs jebkurā brīdī varat izdzēst cietajā diskā uzkrātās sīkdatnes. Skaidrojums par to ir atrodams Jūsu pārlūka lietošanas instrukcijā. Izskaidrojumi teksta un attēlu veidā par Firefox, Microsoft Internet Explorer un Google Chrome interneta pārlūkiem pieejami tīmekļa vietnē http://www.meine-cookies.org/cookies_verwalten/index.html.

8. Jūsu tiesības

Jums ir tiesības pieprasīt SIA MARS sniegt Jums jebkādu personas informāciju, kāda ir mūsu rīcībā attiecībā uz Jums. SIA MARS var Jums nesniegt šādu informāciju tādā apmērā, kādā to pieļauj likums.

Jums ir tiesības neatļaut SIA MARS apstrādāt Jūsu personas datus reklāmas nolūkos, jebkurā laikā nosūtot attiecīgu e-pastu. Faktiski Jūs vai nu vienmēr jau iepriekš skaidri piekrītat tam, ka mēs izmantojam Jūsu personas datus reklāmas nolūkos, vai arī mēs Jums nodrošinām iespēju izvēlēties neatļaut izmantot Jūsu personas datus reklāmas nolūkos.

Jums ir tiesības jebkurā laikā pieprasīt savu datu dzēšanu no mūsu datu bāzes, nosūtot pieprasījumu uz info@mars-kokapstrade.lv vai pa pastu: SIA MARS, Rumbas pagasts, Kuldīgas novads, LV-3301. Datu dzēšana ir iespējamā tādā apmērā, kādā to pieļauj LR esošā likumdošana un MK noteikumi.

Ja jums ir jautājumi par SIA MARS datu apstrādes un privātuma politiku, laipni aicinām ar mums sazināties, rakstot uz e-pastu:  info@mars-kokapstrade.lv

bottom of page